Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Комінко Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Комінко Л. В. 
Порівняльні результати лікування амізоном і реафероном хворих на хронічний вірусний гепатит B і C з ураженням нирок / Л. В. Комінко // Лікар. справа. - 2003. - № 2. - С. 81-84. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проведено сравнительное клинико-лабораторное исследование эффективности применения реаферона и амизона у 30-ти больных вирусным гепатитом В и у 30-ти больных вирусным гепатитом С с поражением почек. Амизон существенно уменьшал или ликвидировал диспепсические явления у данных больных и не вызывал выраженных побочных явлений. Выявлены противовоспалительные, интерфероногенные, иммуномодулирующие и гепатопротекторные свойства амизона, лечение которым дешевле, чем реафероном.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-52 + Р414-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Жс20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Комінко Л. В. 
Клініко-лабораторні особливості ураження нирок у військовослужбовців з гепатитом B / Л. В. Комінко // Військ. медицина України. - 2002. - 2, № 2. - С. 78-80. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проведено дослідження, результати якого свідчать, що у хворих з вірусним гепатитом B, HBs-антигенемією та вторинною нефропатією з нефротичним синдромом у 2 - 3 рази частіше зустрічаються болі в животі, диспепсичний і/або гіпертензійний синдром, гепатомегалія, гепатоліональний синдром, гіпер-альфа-2- і гіпергаммаглобулінемія, гіперхолестеринемія, екстравазати, носові кровотечі, еритроцитуя, порушення секреторних, екскреторних і канальцевих функцій печінки, ніж у хворих з нефротичним синдромом без Hbs-антигенемії. Виявлено, що вірусний гепатит низької міри активності веде до більш важких форм гломерулонефриту, і навпаки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р414.011.7-43 + Р514.16-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Козачок М. М. 
Порівняння ефективності застосування лецитину та есенціале у військовослужбовців з жировими гепатозами й ураженням нирок / М. М. Козачок, М. Ф. Стефанюк, Л. В. Комінко // Військ. медицина України. - 2003. - 3, № 1/2. - С. 74-77. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Порівняно клінічні результати застосування лецитину й есенціале у військовослужбовців з жировими гепатозами та ураженням нирок за типом хронічного гломерулонефриту. Виявлено кращий гіполіпідемічний і гіпопротеїнуричний ефект лецитину, ніж есенціале, що зумовлено його повноціннішим складом і ліпотропними властивостями. Доведено доцільність застосування лецитину для лікування жирових гепатозів з ураженняь нирок або без нього.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.11-52 + Р414.011-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дядик О. О. 
Гострий гломерулонефрит: особливості перебігу та патоморфологічної картини (власне спостереження) / О. О. Дядик, Л. Г. Некрасова, О. І. Таран, І. О. Сіроштанова, Л. В. Комінко // Почки. - 2016. - № 1. - С. 89-94. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено клінічний випадок з особливостями морфологічної картини гострого гломерулонефриту, що перебігав на фоні попередньо існуючої патології канальцевого апарату нирок - мікрополікістозу некласифікованого. Хворому Х., 20 років, була проведена патогенетична терапія гострого гломерулонефриту глюкокортикоїдами та цитостатиками. Однак, незважаючи на застосовані терапевтичні засоби, симптоми гломерулонефриту продовжували наростати, розвинувся нефротичний синдром, що призвело до критичної втрати білків плазми крові, розладів коагуляції у вигляді ДВЗ-синдрому та подальшого приєднання уремії - імовірно, резистентність до лікування пов'язана з попередньо існуючою патологією канальців нирок, функція яких була скомпрометована, та, можливо, генетично детермінованою резистентністю до патогенетичної терапії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р414.011-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100881 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського